5 dôvodov, prečo si kúpiť permanentku na baranov

Autor: Radoslav Blaško | 20.6.2018 o 16:54 | Karma článku: 2,25 | Prečítané:  1135x

Rozmýšľate ešte stále nad kúpou permanentky? Rozhodol som sa zhrnúť päť hlavných dôvodov, ktoré by vám mali rozhodovanie uľahčiť. Bez zbytočných slov, poďme na ne. 

1.Investujete do seba

Žijeme v dobe, v ktorej je duševné zdravie veľmi dôležité. Poznáte v Bystrici lepší spôsob odreagovania ako je hokej? Kúpou permanentky peniaze nemíňate, ale vymieňate ich za pravidelné dve hodiny zábavy, počas ktorých zabudnete na všetky problémy. Hokej je ideálne príležitosť pokecať si so známymi, či už na pivku, alebo pri dobrej klobáske. Hokej vám po psychickej stránke určite neuškodí. Práve naopak, prinesie vám veľa radosti.

2.Pod Urpínom sa hrá skvelý hokej

Nech už sú názory na kvalitu našej ligy akékoľvek, vedzte, že na bystrickom zimáku sa je na čo pozerať. Vedenie nám pravidelne prináša hráčov, ktorých zručnosti sú naozaj okulahodiace. Hráme pravidelne o vrchol a doma prehrávame málokedy. Barani hrajú doma útočne a kombinačne. Darí sa im pravidelne súkať debakle, či vyhrávať veľké zápasy s ťažkými súpermi. Dvojnásobní majstri Slovenska sľubujú kvalitný hokejový produkt.

3.Oplatí sa to nielen cenovo

Že je to drahé? Keď budete rozmýšľať a rátať, či sa vám to oplatí, skúste si spomenúť koľko peňazí doslova vyhadzujete v nákupných strediskách a veľkoobchodoch za nepotrebné veci. Hodnota celkového zážitku, ktorý máte zaručený takmer celý rok, za tie peniaze určite stojí. Navyše ak máte prémiovú permanentku, nemusíte sa celý rok o nič starať. Každoročný humbuk okolo lístkov počas play-off si nemusíte všímať, pretože máte všetko dávno zaplatené a nemusíte striehnuť na ticketportali. Ja sám som študent a 270 eur je pre mňa veľký peniaz, no kde je vôľa, tam je cesta. Nepozerajte na to koľko do toho dávate, ale koľko vám to vracia.

4.Fantastická atmosféra na tribúnach

A By! A By! A Bystrica! Atmosféra na našom zimáku býva vskutku elektrizujúca. Fantastický fanklub hecuje do fandenia celý štadión, ktorý vytvára hráčom prostredie, v ktorom sa hrá skvele. Atmosféra má obrovský podiel na celkovom zážitku z hokeja, a zaručene vás unesie. Nehanbite sa na tribúne ani vy, a pridajte sa do fandenia k Bystrickým anjelom. Hráči vám vašu podporu oplatia bojovnou hrou.

5.Podporíte svoj klub a mesto

Bez nás by klub nemohol fungovať. Neovplyvňujeme len predaj z permanentiek a lístkov, ale aj sledovanosť a návštevnosť, ktorá je kľúčová pre marketingové aktivity. Čím viac nás bude chodiť, tým viac sponzorov môže klub pritiahnuť. My všetci sa našou podporou klubu môžeme podieľať na jeho úspechoch, ktoré zviditeľňujú aj samotné mesto. Vážme si súčasné postavenie Banskej Bystrice na hokejovej mape, a nedovoľme jeho úpadok našou pasivitou. 

Nasledujúca sezóna bude pre mňa ako pre fanúšika už desiata na basnkobystrickom zimáku. Kúpa permanentky je pre mňa pravidelná letná investícia a nikdy som ju neľutoval. Hokej je mojou najobľúbenejšou voľnočasovou aktivitou, a odporúčam ho naozaj každému. 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Autorská strana Sama Marca

Kočner je nová Gorila, ktorá pozýva na námestia (píše Samo Marec)

Nejde o Fica ani Šefčoviča. Pravdepodobne sa toho dozvieme ešte omnoho viac.


Už ste čítali?